O NÁS

Keďže si prezeráte webovú stránku našej contentovej agentúry, značí to o vašom záujme ku kvalitne napísaným textom. Sme tím skúsených a študovaných copywriterov, ktorí s radosťou prijímajú akékoľvek písomné výzvy, a tak pomáhajú k zlepšeniu a skvalitneniu textov, ku ktorým sa na internete dostane nespočetné množstvo ľudí.
Dávame si záležať na správnej gramatike a štylistike. Vieme, ako má vyzerať článok na blog, ako ho členiť, ale aj čomu sa treba venovať pri reportáži či PR článku. Radi vám pomôžeme s tvorbou textov a odpovieme na vaše otázky. Neváhajte nás kontaktovať!


Silvia

Šéfredaktorka

Písaniu sa venujem už od strednej školy, kedy som začala prispievať článkami do študentského časopisu. Neskôr som sa rozhodla získať prax v redakcii miestnych novín v Martine, s ktorými doteraz spolupracujem ako externá redaktorka. Po ukončení bakalárskeho štúdia na univerzite v odbore žurnalistiky som zmenila miesto bydliska a pracovala som v UK v mediálnej oblasti. Čas ma zavial aj na skusy do Francúzska a Maďarska. Po 4 rokoch v zahraničí som sa opäť vrátila na Slovensko a, predovšetkým, k písaniu. Momentálne si externou formou dokončujem magisterský stupeň na univerzite so zameraním na marketing a reklamu. Aj tento výber 2. stupňa vysokej školy spôsobil, že som sa začala venovať tvorbe nielen spravodajských, ale aj reklamných textov a článkov. Rada sa hrám so slovíčkami a hľadám to správne pre každú vetu v texte.


Nina

Copywriterka

Počas externého štúdia žurnalistiky som sa čoraz viac zoznamovala s online prostredím marketingu. Digitálne média sa stali posledných 7 rokov mojou súčasťou nielen pri písaní blogových článkov, ale aj pri textovaní webových stránok a spravovaní sociálnych sietí. Rôznorodosť tém, s ktorými som sa pri písaní stretávala, som si rozšírila počas môjho polročného pôsobenia a cestovania v Afrike. Aktuálne sa nachádzam vo Vancouvri v Kanade, kde študujem Business Communication a neprestajne spolupracujem na niekoľkých projektoch so slovenským publikom.


Lucia

Pedantka milujúca slovenčinu a pravopis

Už odmalička ma fascinovala práca v médiách. Sprvu som sa videla v role moderátorky, neskôr som detailnejšie spoznala milovaný slovenský jazyk a všetko s ním spojené, čo sa odrážalo aj na skvelých výsledkoch v škole a nielen v nej. Neskôr ma moje kroky zaviali na štúdium žurnalistiky. Už počas školy som začala pracovať ako redaktorka vo vydavateľstve Petit Press, pod ktoré spadá denník SME, ale aj regionálne periodiká MY a KORZÁR. Istý čas som pôsobila v online marketingovej agentúre, aj v e-commerce agentúre. V súčasnosti sa na voľnej nohe venujem copywritingu, editovaniu, korektúram, textovaniu. Sem-tam si zas odskočím na natáčanie do regionálnej televízie, kde pôsobím ako redaktorka.


Kristína

I am CORRECTor

Myslené, hovorené aj písané slová – to je moje. K novinárčine som pričuchla už na strednej škole, zdokonaľovala sa v nej na univerzite a neskôr aj v mediálnej praxi ako redaktorka a senior editorka. Nemám problém vybehnúť do terénu, postaviť sa pred kameru aj za ňu alebo vziať do rúk diktafón či foťák. A popri tom všetkom ma zavialo aj do víru reklamy a copywritingu. Na obsah sa pozerám z úplne iného uhlu, aby upútal nielen vás, ale aj vašich klientov. Potrpím si na trefný a efektný text, bez štylistických prehreškov či gramatických chýb. Lebo viete čo? Ak vidím niekde na plagáte chybu, okamžite beriem do rúk pero a opravím ju. Jednoducho musím.


Matej

Copywriter

Písaniu sa aktívne venujem od roku 2007. Začínal som ako motoristický redaktor a neskôr som spolupracoval s viacerými portálmi zameranými na auto-moto, IT a technológie. Hoci som úspešne doštudoval právo, tomuto smeru sa aj profesionálne venujem, vždy ma lákala kreatíva. Tá je perfektným doplnkom do skladačky činností, ktoré obľubujem. Ako freelance copywriter som mal možnosť pracovať pre klientov z rôznych oblastí. Nevyhýbam sa technickým ani inak zložitejším a odborným témam, sú pre mňa tou správnou výzvou. Zaujímam sa nielen o písanie článkov, ale robím aj jazykové korektúry, branding a navrhujem komunikačné stratégie. Slová sú totiž silnými nástrojmi a je potrebné používať ich tým správnym spôsobom.

Ukážky referencií

AKÉ COPYWRITINGOVÉ SLUŽBY SI MOŽNO OBJEDNAŤ

SEO články

Chcete zlepšiť návštevnosť svojho webu a tým podporiť predaj vami ponúkaných produktov alebo služieb? Urobíme vám analýzu kľúčových slov a zakomponujeme ich správne do textu. Vytvoríme pre vás SEO texty, vďaka ktorým budete „viditeľní“ na internete.

PR články

Zakladáte novú firmu alebo potrebujete zviditeľniť svoju osobu? Pripravíme vám ideálny PR článok na objednávku a vyzdvihneme v ňom kvalitu vašich služieb alebo osobných predpokladov. PR texty budú uverejnené na vami určenom mediálnom priestore, ku ktorému sa dostanú masy ľudí. Budete ho môcť zdieľať aj na sociálnych sieťach, čím sa podporí čítanosť článku.

Obsah webových stránok

Ste profesionál v tvorbe webových stránok, avšak písanie vám robí problém? Zatiahnite nás do deja a spolu vycibríme text webu podľa vašich predstáv. Vytvoríme prívetivé heslá, zaplníme prázdne strany textom a oslovíme tak potenciálnych návštevníkov, ktorí majú záujem o vaše služby.

Slogany firiem

Snažíte sa vymyslieť nový slogan k vašej firme, ale nič vám nenapadá? Zverte svoje starosti do rúk odborníkov a my vám vytvoríme chytľavý slogan, ktorým budete prezentovať vašu firmu.

Popisy produktov pre e-shopy

Potrebujete popisy k produktom, ktoré sú informačne šťavnaté a zároveň predávajú? V tom prípade ste tu správne! Radi vám napíšeme nové popisy alebo prerobíme tie staré.

Články na blog

Máte vlastný e-shop alebo firmu a rozhodujete sa o tvorbe blogu, aby ste docielili vyššiu návštevnosť a predajnosť tovaru? Vyberte si nás a my sa popasujeme s ktoroukoľvek zaujímavou témou na prilákanie zákazníkov.

Reklamné texty

Uvažujete nad prezentáciou svojej firmy prostredníctvom reklamných textov? Nie ste si však istý, ako reklamný článok spracovať a čo všetko v ňom treba spomenúť? Na to sme tu my, aby sme pripravili reklamný text šitý na mieru podľa vašich predstáv.

Jazykové korektúry

Konečne ste to napísali, ale nie ste si istý svojou gramatikou a štylistikou textu? Nemáte silu a motiváciu listovať v Pravidlách slovenského pravopisu? My to za vás s nadšením opravíme do spisovnej podoby.

Niečo, čo sme nespomenuli?

Potrebujete spracovať projekt, text alebo žáner, ktorý nie je uvedený v našich službách? Kontaktujte nás, určite budete spokojní.